Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Dzień Kobiet w Stawigudzie. Były życzenia, kosze prezentów i dobra zabawa [ZDJĘCIA, VIDEO]

2019-03-10 11:00:27 (ost. akt: 2019-03-10 12:33:44)

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

W błędzie ten, kto mówi, że Dzień Kobiet to relikt. Wystarczyło być w miniony piątek w Stawigudzie, gdzie odbył się IV Gminny Dzień Kobiet, żeby poczuć magię tego dnia.

Jak świętować 8 Marca, to tak jak w Stawigudzie. Hucznie, z pompą. Szkolna aula Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, gdzie już po raz czwarty odbył się Gminny Dzień Kobiet, wręcz pękała w szwach. Przyjechały panie z całej gminy, bo wbrew wielu opiniom, kobiety kochają swoje święto. Chcą się czuć docenianie, kochane, być obdarowywane kwiatami, upominkami. I nie tylko od święta.

— Oczywiście , że kobiety kochają dzień kobiet, dowodem ta wspaniała impreza, pełna sala pań — mówiła Lidia Milik.


Co jest najpiękniejszego w Dniu Kobiet? — Kwiaty, uśmiech, to że mamy tę chwile dla siebie, to jest chyba najfajniejsze — dodała mieszkanka Stawigudy. I dobrze, że jest taki jeden dzień w roku, który o tym przypomina zapominalskim — uśmiechnęła się mieszkanka Stawigudy.

— Zdecydowanie powinniśmy świętować 8 Marca, ale też codziennie pamiętać o naszych paniach — podkreślił Michał Kontraktowicz, wójt gminy Stawiguda, który składał wszystkim mieszkankom gminy życzenia z okazji ich święta. —To już czwarty Gminny Dzień Kobiet w naszej gminie, a więc można powiedzieć, że to stało się już tradycją, dobrą tradycją, a dobre tradycje należy podtrzymywać. Są upominki, kosze prezentów dla naszych kochanych pań, bo w tym roku sponsorzy szczególnie dopisali.

Nic dziwnego, że była wspaniała atmosfera i dobra zabawa przy dźwiękach m.in. zespołu Shantaż.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages