Niedziela, 21 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Koło Gospodyń Wiejskich w Stawigudzie zaprasza na warsztaty

2016-03-11 13:03:11 (ost. akt: 2016-03-11 12:48:25)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Archiwum

Kilka miesięcy temu mieszkanki Stawigudy założyły Koło Gospodyń Wiejskich. Na otwartych spotkaniach panie wykorzystują czas wolny na tworzenie rękodzieł. W połowie marca członkinie koła organizują warsztaty artystyczne. Udział w nich może wziąć każdy chętny.

Koło Gospodyń Wiejskich w Stawigudzie działa zaledwie od kilku miesięcy. Panie organizują liczne warsztaty artystyczne dla kobiet i młodzieży. Spotkania odbywają się w każdą sobotę w godzinach od 10 do 14 w Świetlicy Wiejskiej w Wymoju.

W niedzielę, 13 marca panie poprowadzą warsztaty z artystyczne palm wielkanocnych. Wykonane palmy będą sprzedawane na kiermaszu świątecznym. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Parafii Św. Jakuba w Stawigudzie. Każdy zainteresowany musi przynieść ozdoby we własnym zakresie.

19 marca odbędą się zajęcia z renowacji krzeseł. Każdy zainteresowany powinien przynieść drewniane krzesła i farby kredowe.

Twórczość gospodyń będzie można obejrzeć 14 marca podczas Wystawy Artystycznej Twórczości Amatorów „WATA 2016”, organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages