Czwartek, 14 listopada 2019. Imieniny Emila, Laury, Rogera

Warsztaty dziennikarskie w Rybakach: Zostań dziennikarzem!

2014-05-21 08:50:15 (ost. akt: 2014-05-30 14:08:51)

Autor zdjęcia: Mat. prasowy

Interesujesz się tym co Cię otacza? Chcesz pomagać ludziom? Coś co Cię denerwuje i chciałbyś to zmienić? Zostań dziennikarzem! Przyjdź na warsztaty prowadzone przez dziennikarzy Gazety Olsztyńskiej i dołącz do nas!

Czy jest coś, co Cię denerwuje i chciałbyś to zmienić? Lubisz pisać? Piszesz do szuflady i czujesz że marnujesz swój talent? Od zawsze chciałeś spełnić swoje, dziennikarskie ambicje? Nic prostszego! Specjalnie dla naszych czytelników, przygotowaliśmy cykl warsztatów dziennikarskich, które w ciągu najbliższych miesięcy odbędą się na terenie Olsztyna i całego powiatu.

Podczas zajęć z dziennikarzami "Gazety Olsztyńskiej", dowiecie się jak pisać artykuły internetowe i prasowe, kim jest dziennikarz obywatelski, jak nim zostać oraz jakie korzyści płyną z dołączenia do naszej wirtualnej redakcji. Ponadto przekonacie się, jak ważne są informacje właśnie z waszej okolicy. Spotkanie poprowadzą specjaliści z redakcji internetowej oraz Ewa Bartnikowska, redaktor naczelny "Gazety Olsztyńskiej". Na spotkaniu obecni będą również Latarnicy Polski Cyfrowej, którzy pomagają zapoznawać się z technologiami.

Nie ważne ile masz lat, z jakiej miejscowości jesteś i czy kiedykolwiek pisałeś artykuły - na spotkanie zapraszamy dosłownie WSZYSTKICH, którzy chcieliby poczuć smak dziennikarstwa i publikować swoje teksty na naszych stronach.

Jako pierwszą, odwiedzimy miejscowość Rybaki w gminie Stawiguda. Warsztaty dziennikarskie, odbędą się w czwartek 29 maja o godzinie 17:30 w Ośrodku Edukacyjno-Wypoczynkowym Caritas w Rybakach. Na spotkaniu obecni będą Latarnicy Polski Cyfrowej.

UWAGA! Jeżeli jesteście zainteresowani prosimy o mail pod adres internet@gazetaolsztynska.pl. W tytule prosimy napisać: "Spotkanie Rybaki"

Jeśli chcesz dołączyć do grona dziennikarzy już teraz, zarejestruj się w Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages